Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kurier - Kursy z Anglii do Polski - Eurospedycja

Strona Eurospedycja

Eurospedycja

Dodano: 29.09.2017
Firma Eurospedycja prowadzi usługi spedycyjne na terenie Europy. Swoim klientom oferuje pełną i fachową obsługę oraz przystępne ceny. Specjalnością firmy Eurospedycja są następujące usługi: tanie przesyłki kurierskie z trackingiem, przewóz niestandardowy (w tym gabaryty, ciężary, w tym meble, RTV, motocykle, skutery, rowery), przewóz palet, organizacja przeprowadzek – UK, Irlandia, Niemcy. Eurospedycja to kompleksowe wsparcie dla wymagających klientów – zapraszamy do wejścia na stronę firmy i bliższego zapoznania się z jej pełną ofertą i z cennikiem!

Anglia - Kurier

W naszej ofercie znajdują się usługi transportu drogowego paczek z Polski do Anglii. Poruszamy się na trasie profesjonalnie od 2008 roku i mamy międzynarodowe doświadczenie spedycyjne. 

Nasza firma stawia na długoterminowe relacje z klientami indywidualnymi, a także działalnościami gospodarczymi pragnącymi mocno obniżyć koszty przekazów do UK. Przyjmujemy klasyczne paczki, nieco cięższe gabaryty, palety. 

Standardowo koszt paczki uzależnia się od wagi, jednak nawet przy dużym ciężarze nasza opieka jest bezkonkurencyjna nawet w porównaniu do branżowych gigantów. U nas klient decyduje, skąd kurier ma odebrać paczkę i pod jaki adres ma ją dowieźć. 

Stałym klientom gwarantujemy cennik indywidualny, dopasowany do specyfiki prowadzonego biznesu. Odpowiadamy na pytania drogą multimedialną i telefoniczną. 

Paczki do Anglii nadacie u nas Państwo bez żadnych problemów formalnych (przekonać można się o tym pod adresem eurospedycja.com/paczki-polska-anglia/). Oczywiście kursujemy praktycznie w całej Europie, a nasz system zarządzania paczkami wyróżnia się nowoczesnym standardem.

Podobne firmy

Strona Syguła

Syguła

Dodano: 26.03.2015
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym specjalizując się w realizowaniu sprzedaży pojazdów takich marek jak Hyundai oraz Citroen. Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami...
Strona Licki

Licki

Dodano: 29.05.2014
Firma Licki oferuje szeroki zakres usług skierowanych do klientów biznesowych, konkretnie do firm potrzebujących pomocy w zakresie transportu czy innych prac dodatkowych. Zapewnia im usługi...
Strona Run

Run

Dodano: 05.10.2015
Działamy zarówno na rzecz klientów indywidualnych na terenie Łodzi, jak też firm i instytucji. Specjalizujemy się w realizowaniu w sposób kompleksowy przeprowadzek, które jesteśmy w stanie na...
Więcej o firmie: Przeprowadzki, Przeprowadzka
Strona Krotoski-Cichy

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Nasza firma działa na rynku już od wielu lat, dzięki czemu zdobyliśmy bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Podstawą działalności Grupy Krotoski-Cichy jest sprzedaż samochodów marki...
Więcej o firmie: Dealer Audi i VW